Srpen 2018

Rande ze seznamky

10. srpna 2018 v 19:42 | Happy
Jednou jsme takhle s holkama seděly v baru jako skoro každej pátek. Všechny sme nezadaný..teda já sem nezadaná, kamarádky jsou nezadaný občas. 3:-) Došla řeč na seznamku, já to teda vždycky odsuzovala, protože mi přijde, že tak 95 % lidí tam je prostě z jasnýho důvodu. Je to můj názor.

Ale kamarádka T nám tam říkala jak je to fajn a sranda a hned nám ukázala stránku, kde se lidé dávaj inzeráty typu chci tě "rozmazlovat", nebo tam dokonce lidi chodí za peníze, což sem docela čuměla, protože mě nikdy nenapadlo, že by něco takovýho bylo na netu. No, ikdyž na netu je všechno, tak teď nevim co mě na tom tak překvapilo. Pak nám ukázala jednu aplikaci, prostě ste si tam projížděli profily kluků nebo holek a dávali buď lajk nebo ne. Líbilo se mi na tom, že ta osoba neví, že se vám líbí, zjistí to, až když vám případně taky dá lajk, pak vás to hodí do konverzace a už píšete. V tu dobu mi to přišlo fajn, že vlastně se tam bavíte s lidmi, kteří na vás na první pohled působí sympaticky.

Měla sem asi 30 nápadníků, hahá zvedlo se mi sebevědomí. Napsal první. Jenže to byla konverzace, že jeho nezajímalo nic, ale chtěl si furt psát... no ignorovala sem ho už potom, nedalo se s ním bavit. Pak napsal druhej a ten byl až podezřele v pohodě, byl milej, zábavnej a docela sme si sedli. Po týdnu se chtěl hned sejít, tak říkám fajn. Měla sem z toho bobečky. Den před rande jsem mu nenapsala, měla sem toho hodně a když sem mu další den psala v kolik a kde, tak mi napsal že to už nestíhá/nepřijede, že jak jsem mu nenapsala, tak si myslel, že mám už jinýho boyfrienda ze seznamky... jako fakt sem nechápala. Nakonec, že teda přijede aspoň na hoďku. Tak já nalíčená (normálně se moc nemaluju, protože mě to nebaví), načesaná, nejlepší hadříky co mám, připravená k odchodu. Ten blbec pak napsal, že nepřijede. No nenasralo by vás to? :D Tak sem mu dala šanci a šlo se druhý den. Když přijel, tak vypadal trošku jinak než na fotkách, byl to on ale vypadal jinak. :D Tak sme se šli projít, zeptala sem se ho jak se má. No on, že je hrozně utahanej, že pil s klukama do rána. POŘÁD ZÍVAL, opravdu pořád až to bylo fakt otravný, byl tak utahanej, že pořád mluvil jen o tom jak by šel spát ZÍÍV, jak by si lehl do trávy ZÍÍÍV, kdyby si dal aspoň ruku před pusu a zíval tiše, ne. Jemu vadilo, že neumím uvařit svíčkovou a usoudil, že mě nikdo nebude chtít, když neumím vařit. Po hodině se sbalil a odjel s tim, že se mu chce spát. Takže, sme si vlastně nesedli a byla to fakt katastrofa, internetu nesmíte věřit.

Takže sem si říkala aha, už vim proč si na seznamce, mimo to že měl hodně práce. Po dalším týdnu jsem zrušila účet na seznamce, protože mi začlo psát hodně týpků typu že jim je už hodně let (kolem 27) a že není na co čekat. Tak to určitě.
Ještě jednomu sem dala šanci, přidala si ho na messengeru, přišel mi fajn, normální a účet zrušila.

O pohodovym týpkovi, kterej dostal šanci být na messengeru zase příště. Krásný večer Happy

Randíčko po dvou letech

8. srpna 2018 v 21:35 | Happy
Přijde to jenom mě, nebo je těžký začít randit po delším vztahu? Sbohem teplý ponožky, culíku,...

Po ukončení mého posledného vztahu (definitivního ukončení, druhé šance jsou pěkná volovina :D), jsem měsíc na to začla randit. Bylo to na koncertě. Týpek se mi hrozně moc líbil a asi dvě hodiny jsem sbírala odvahu ho jít oslovit. Odvahu jsem musela podpořit panákem..panáky. Nakonec sem posbírala všechnu odvahu a šla za ním, pozvat ho na panáka, nic lepšího mě nenapadlo. A on šel. U baru jsme si vyměnili kontakt a bylo. Byl opravdu milej.

ALE.

Protože jsem bývala strašně nedočkavá, tak sem s ním hned musela jít další den na rande a při nejlepším jsem ho chtěla vidět aspoň tak 2-3x do týdne. (Chudák. :D) On mě hodně koníčků, tak neměl moc času, ale vypadalo to, že se mu líbím a že je to vzájemné. Sám i ten vztah posouval, tak sem si říkala tak je to dobrý. Jenže já zas měla přehnanou snahu být co nejlepší, takže sme se docela rychle i rozloučili. Když chlap nemá co dobývat, tak je to nuda... a něco na tom bude protože když si to otočím a mě by někdo takhle uháněl a snažil se, tak by mě to asi taky přestalo hodně rychle bavit. :D Aspoň se člověk taky nějak poučí žejo.

Po pár měsících jsem se seznámila s jednou kmarádkou mé kamarádky. Ukázalo se, že s týpkem randila chvíli po mě. :D Na ní se ale vykašlal "přes noc". Říkám si, že měl asi taky nějakej svůj problém. Všechno bylo dobrý dobrý a pak najednou z minuty na minutu otočil a nazdar. To samé se stalo jí, ale já sem dopadla teda lépe. No ale díky němu jsem získala novou kamarádku, se kterou si mám hodně co říct a on nás vlastně i tak nějak sblížil, společně sme si pobrečely jak se na nás vyprd a jdem dál. Dalo by se říct, že co se týče vztahů máme hodně podobný osudy, až na to, že ona je zdravá potvora. :) Zatím co já když jdu na první rande s klukem a líbí se mi hodně, HODNĚ, tak už vidím svatební fotky a mám jména pro děti. :D Vtípek... ale tak 70% je myšleno vážně. Já vím, jsem hrozná, ale už na tom pracuju. :D

Krásný večer, Happy

Vztahy naprd

7. srpna 2018 v 22:14 | Happy

Můj poslední vztah, který trval dva roky byl pro mě velký boj. Přítele jsem si moc vážila a chtěla jsem, aby se měl se mnou jako v bavlnce a snažila se mu ve všem vyhovět. :) Jezdila jsem za ním, řídila jsem, aby mohl na akcích pít, vzdala se hromady věcí, které sem měla ráda. (Teď když to po sobě čtu, tak moje myšlení bylo jedna velká hovadina). První poslední pro přítele.

ALE.

Nikdy to nestačilo. Ikdybych se přetrhla, pořád by to bylo málo. Říkala jsem si:,,Proč...vždyť se snažím dělat první poslední a on mi není schopnej tu lásku opětovat". No...bylo to jednostranný. V první řadě, mě vlastně nechtěl, chtěl jinou holku. :D Nechápu, proč teda se mnou byl, asi aby si na někom mohl vybíjet zlost, netuším. Ta holka ho ale nechtěla, tak byl nakonec se mnou a já sem byla prostě BLBÁ žejo.

Poslední randíčka byly katastrofa.

Nedávno mi kamarádka doporučila knihu Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč. To mi změnilo kompletně celý pohled. Vlastně jsem se dočetla, že sem jednala opravdu hodně blbě. Tato kniha mi byla inspirací pro tento blog. Takže toto čtení doporučuji všem nezadaným holkám i zadaným, vdaným... je to psané s nadhledem a s humorem, ale otevřela mi oči. Postupně v dalších článcích. :)

Dobrou noc přeje Happy