Rande ze seznamky

Pátek v 19:42 | Happy
Jednou jsme takhle s holkama seděly v baru jako skoro každej pátek. Všechny sme nezadaný..teda já sem nezadaná, kamarádky jsou nezadaný občas. 3:-) Došla řeč na seznamku, já to teda vždycky odsuzovala, protože mi přijde, že tak 95 % lidí tam je prostě z jasnýho důvodu. Je to můj názor.

Ale kamarádka T nám tam říkala jak je to fajn a sranda a hned nám ukázala stránku, kde se lidé dávaj inzeráty typu chci tě "rozmazlovat", nebo tam dokonce lidi chodí za peníze, což sem docela čuměla, protože mě nikdy nenapadlo, že by něco takovýho bylo na netu. No, ikdyž na netu je všechno, tak teď nevim co mě na tom tak překvapilo. Pak nám ukázala jednu aplikaci, prostě ste si tam projížděli profily kluků nebo holek a dávali buď lajk nebo ne. Líbilo se mi na tom, že ta osoba neví, že se vám líbí, zjistí to, až když vám případně taky dá lajk, pak vás to hodí do konverzace a už píšete. V tu dobu mi to přišlo fajn, že vlastně se tam bavíte s lidmi, kteří na vás na první pohled působí sympaticky.

Měla sem asi 30 nápadníků, hahá zvedlo se mi sebevědomí. Napsal první. Jenže to byla konverzace, že jeho nezajímalo nic, ale chtěl si furt psát... no ignorovala sem ho už potom, nedalo se s ním bavit. Pak napsal druhej a ten byl až podezřele v pohodě, byl milej, zábavnej a docela sme si sedli. Po týdnu se chtěl hned sejít, tak říkám fajn. Měla sem z toho bobečky. Den před rande jsem mu nenapsala, měla sem toho hodně a když sem mu další den psala v kolik a kde, tak mi napsal že to už nestíhá/nepřijede, že jak jsem mu nenapsala, tak si myslel, že mám už jinýho boyfrienda ze seznamky... jako fakt sem nechápala. Nakonec, že teda přijede aspoň na hoďku. Tak já nalíčená (normálně se moc nemaluju, protože mě to nebaví), načesaná, nejlepší hadříky co mám, připravená k odchodu. Ten blbec pak napsal, že nepřijede. No nenasralo by vás to? :D Tak sem mu dala šanci a šlo se druhý den. Když přijel, tak vypadal trošku jinak než na fotkách, byl to on ale vypadal jinak. :D Tak sme se šli projít, zeptala sem se ho jak se má. No on, že je hrozně utahanej, že pil s klukama do rána. POŘÁD ZÍVAL, opravdu pořád až to bylo fakt otravný, byl tak utahanej, že pořád mluvil jen o tom jak by šel spát ZÍÍV, jak by si lehl do trávy ZÍÍÍV, kdyby si dal aspoň ruku před pusu a zíval tiše, ne. Jemu vadilo, že neumím uvařit svíčkovou a usoudil, že mě nikdo nebude chtít, když neumím vařit. Po hodině se sbalil a odjel s tim, že se mu chce spát. Takže, sme si vlastně nesedli a byla to fakt katastrofa, internetu nesmíte věřit.

Takže sem si říkala aha, už vim proč si na seznamce, mimo to že měl hodně práce. Po dalším týdnu jsem zrušila účet na seznamce, protože mi začlo psát hodně týpků typu že jim je už hodně let (kolem 27) a že není na co čekat. Tak to určitě.
Ještě jednomu sem dala šanci, přidala si ho na messengeru, přišel mi fajn, normální a účet zrušila.

O pohodovym týpkovi, kterej dostal šanci být na messengeru zase příště. Krásný večer Happy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aileen Aileen | E-mail | Web | Sobota v 14:16 | Reagovat

skělý článek! :D :D :)

2 Pavlína Pavlína | E-mail | Web | Neděle v 8:27 | Reagovat

Seznamky jsou šílené místo, buďto tam najdeš budoucího manžela a nebo takovýho otravnýho pana Uzívanýho. A co si budeme většinou je to ta druhá možnost :D Každopádně smekám, že si mu jednu nenatáhla :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama