Randíčko po dvou letech

8. srpna 2018 v 21:35 | Happy
Přijde to jenom mě, nebo je těžký začít randit po delším vztahu? Sbohem teplý ponožky, culíku,...

Po ukončení mého posledného vztahu (definitivního ukončení, druhé šance jsou pěkná volovina :D), jsem měsíc na to začla randit. Bylo to na koncertě. Týpek se mi hrozně moc líbil a asi dvě hodiny jsem sbírala odvahu ho jít oslovit. Odvahu jsem musela podpořit panákem..panáky. Nakonec sem posbírala všechnu odvahu a šla za ním, pozvat ho na panáka, nic lepšího mě nenapadlo. A on šel. U baru jsme si vyměnili kontakt a bylo. Byl opravdu milej.

ALE.

Protože jsem bývala strašně nedočkavá, tak sem s ním hned musela jít další den na rande a při nejlepším jsem ho chtěla vidět aspoň tak 2-3x do týdne. (Chudák. :D) On mě hodně koníčků, tak neměl moc času, ale vypadalo to, že se mu líbím a že je to vzájemné. Sám i ten vztah posouval, tak sem si říkala tak je to dobrý. Jenže já zas měla přehnanou snahu být co nejlepší, takže sme se docela rychle i rozloučili. Když chlap nemá co dobývat, tak je to nuda... a něco na tom bude protože když si to otočím a mě by někdo takhle uháněl a snažil se, tak by mě to asi taky přestalo hodně rychle bavit. :D Aspoň se člověk taky nějak poučí žejo.

Po pár měsících jsem se seznámila s jednou kmarádkou mé kamarádky. Ukázalo se, že s týpkem randila chvíli po mě. :D Na ní se ale vykašlal "přes noc". Říkám si, že měl asi taky nějakej svůj problém. Všechno bylo dobrý dobrý a pak najednou z minuty na minutu otočil a nazdar. To samé se stalo jí, ale já sem dopadla teda lépe. No ale díky němu jsem získala novou kamarádku, se kterou si mám hodně co říct a on nás vlastně i tak nějak sblížil, společně sme si pobrečely jak se na nás vyprd a jdem dál. Dalo by se říct, že co se týče vztahů máme hodně podobný osudy, až na to, že ona je zdravá potvora. :) Zatím co já když jdu na první rande s klukem a líbí se mi hodně, HODNĚ, tak už vidím svatební fotky a mám jména pro děti. :D Vtípek... ale tak 70% je myšleno vážně. Já vím, jsem hrozná, ale už na tom pracuju. :D

Krásný večer, Happy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aduna Aduna | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 22:10 | Reagovat

To mě pobavilo, mám ráda tvoje články :3
Něco podobného se bohužel stalo kamarádce, akorát borec se vykašlal na ni a s její kamarádkou začal o něco později chodit (tož mají takový cringe vztah ve kterém se vzájemně podvádí - což by kamarádka neakceptovala)
No jo, každý má nějaký problém...je šílené, jak moc se to pak odrazí právě ve vztazích a chování k protějšku.
Těším se na další z tvých zápisků :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama