Páteční večer

14. října 2018 v 12:08 | Happy
Po dlouhé době se ozývám s dalšími zážitky. Stalo se toho tolik, že ani nevím, kde začít. :D Ale tak začnu u pátečního rande, to je dost čerstvý.

Pořád zkouším seznamky na internetu a je to někdy fakt zajímavý. V dalším článku vám napíšu perličky, které se mi tam v poslední době přihodily. A teď k apátečnímu rande. Asi týden jsem si psala s týpkem na jedné seznamce. Byl pěknej, milej... ale na můj vkus si až moc věřil - takovej ten styl psaní jak kdyby vás měl už dávno v kapse a čus. Po tom týdnu se hned chtěl sejít... no kdybych chtěla tak by přijel klidně hned teď, ráno, půlnoc nezájem. Přišlo mi to teda trošku zoufalý.

Tak sem teda povolila a sešli sme se v pátek. Nevím jak to máte vy, ale já sem prostě jedna z těch holek, kterým záleží na výšce partnera. Já měřím 170... myslím si, že jsem docela vysoká, tak se mi nemůžete divit že můj ideál je 180, přežiju stejnou výšku jako já. Týpek mi psal, že má 175... říkám si ok to půjde. No tak přijel na místo určení a už v dálce vidím malýho týpka, kterej si to mete ke mě. Asi si umíte představit v tu chvíli moje pocity. Tak si říkám projdu se s ním, pokecám o nic nejde. Během teda celého rande jsem se dozvěděla, že vlastně všechny holky jsou svině a jak je baví odkopávat kluky a že kluci v dnešní době prostě nemaj šanci. Jako nevím teda no... :D Bylo to takový celý zvláštní. Pak mě za každou cenu chtěl furt objímat a bohužel kousat do krku? BOŽE ne. Jo podle fotek fakt nepoznáte, kdo vám tam přijede. :D No nic nebylo to úplně nejhorší, ale znovu už do toho nejdu.

Jak to máte vy ohledně výšky vašeho ideálního partnera? A co nějaká vaše překvapení na rande? Pochlubte se v komentáři. :)

Vaše Happy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama